Kitap Açıklaması

Finansal piyasaların en önemli özelliklerinden birisi kesintisiz bir süre olan finansal yenilikler yolu ile yeni yatırım araçları ve hizmet yöntemleri yaratmasıdır. Yeni teknolojiler finansal yeniliklerin etkili itici güçlerinden birisidir. İletişim, bilgi işlem teknolojileri ve internetteki gelişim, eski araç ve hizmetlerin biçimleri ve sunumu ile yöntemlerini değiştirir iken aynı zamanda yeni yatırım biçimlerini ve finansal araçları da yaratmaktadır.

Bugün dünyanın her tarafında başta Bitcoin olmak üzere kripto paralar özellikle genç yaşta ve eğitimli nüfusun yöneldiği yatırım araçları haline gelmişlerdir. Yeni iletişim teknolojilerini etkin bir biçimde kullanan gençler piyasalarda egemen olan yatırım kalıplarını değişmeye zorlamaktadırlar.

Kripto varlıklara yatırım yapacak, bu varlıklarda alım satım yapacak kişilerin bu piyasaları tüm yönleriyle tanımaları, piyasaya özgü işlem yapma yöntemlerini iyi bilmeleri, bu piyasalarda karşılaşacakları risklerin neler olduğunu ve bunlara karşı nasıl korunacaklarını öğrenmeleri, nasıl ve ne zaman yatırım yapacakları ile hangi varlıklara yatırım yapacakları konusunda kendilerine yatırım stratejileri geliştirmeleri gerekir.

Devamını Oku

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
Kampanya
195,00 TL
325,00 TL
İndirimli %40
800 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA Ücretsiz Kargo
ISBN:
9786257191197
Sayfa Sayısı:
234
Kapak Türü:
Ciltsiz
Boyut:
13.5 x 19.5
Dil:
Türkçe
Baskı:
Ocak 2021
Editör:
Hakan Feyyat
Redaksiyon:
Celali Yılmaz, Tuğba Atamtürk
Sayfa ve Kapak Tasarımı:
Aydın Tibet

Ali İhsan Karacan,Esra Erişir Karacan

Devamını Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.