Ali Özdemir

Ali Özdemir, 1 Ekim 1968 yılında Bolu'nun Kıbrıscık ilçesinde dünyaya gelmiştir. Bölücekkeya Köyü İlkokulu, Kıbrıscık Orta okulu, Bolu İzzet Baysal Endüstri Meslek Lisesi Elektrik Bölümü, Marmara üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Elektrik Öğretmenliği bölümünü bitirmiştir.

1989 yılında üniversiteyi bitirdikten sonra Edirne Uzunköprü Endüstri Meslek Lisesi'nde öğretmen olarak çalışmaya başlayan Ali Özdemir, 1990 yılında İzmir'in Gaziemir ilçesindeki Ulaştırma Okulu'nda temel yedek subaylık eğitimi aldıktan sonra Tokat Erbaa Endüstri Meslek Lisesi'nde yedek subay öğretmen olarak askerlik görevini tamamlamıştır.

Askerliğin ardından tekrar Uzunköprü Endüstri Meslek Lisesinde çalışan Özdemir, 1991 yılında Manisa Merkez Endüstri Meslek lisesine tayin olmuş, 1995 yılına kadar bu okulda çalıştıktan sonra kendi isteği ile Bolu İzzet Baysal Endüstri Meslek Lisesine nakil olmuştur.

Evli ve bir çocuk babası olan Özdemir, kitaplarını kazanç düşüncesi ile değil,ülkenin bilimine, kültürüne katkı sağlamak için maliyet fiyatına sunmaktadır.

Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.