Sistematik Stratejik Planlama

Stratejik Planlama'ya Farklı Yaklaşım

Hakan Bütüner Scala Yayıncılık

Kitap Açıklaması

Sistematik Stratejik Planlama
"Stratejik Planlama'ya Farklı Yaklaşım"

Dr. Hakan Bütüner, TED Ankara Kolejinden mezun olduktan sonra; Orta Doğu Teknik Üniversitesi 'nden Endüstri Mühendisliği lisans, Bilkent Üniversitesi'nden MBA. Ve University of Missouri- Rolla'dan Mühendislik Yönetimi doktorasını aldı.

Lisans eğitimi sonrasında, sırası ile planlama ve programlama müdürü, ve proje müdürü olarak yurtdışında görev aldı. Türkiye'ye dönüşünden sonra, çeşitli güçlü uluslararası " franchising" kavramlarını ülkeye getirme girişimini başlattı ve bu yeni girişimin başkanlığını yürüttü.

Bayındır Holding stratejik planlama ve iş geliştirme direktörlüğü, Siemens Business Services SPEED ülke müdürlüğü ( operasyon iyileştirme ve karlılık artırma programı ) ve Bell Holding genel koorndinatörlüğü görevlerinden yer alan Dr. Bütüner; aynı dönemlerde Bahçeşehir, Bilkent, Boğaziçi ve Yeditepe Üniversitelelerinin İşletme ve /veya Endüstri Mühendisliği Bölümlerinde çeşitli dersler vermiştir.
Dr. Bütüner, halen Endüstriyel Yönetim ve Mühendisliği alanında, çeşitli ABD kuruluşlarının temsilciliklerini alarak kurduğu IMECO firmasını geliştirmektedir. Ayrıca, "Institute of Industrial Engineers – Türkiye"nin kurucu başkanı olarak görevini sürdürmektedir.

Kariyeri süresince, Dr. Bütüner Türkiye ve yurt dışında çeşitli projelerde yer almıştır. Aynı zamanda, mlerkezi ABD'de bulunan Institute of High Performance Planners yönetim kurulu üyeliği ve Türkiye direktörlüğü görevini sürdürmektedir. Çeşitli yayın ve kitapları bulunan Dr. Bütüner'e, bir düşünce kuruluşu olan Alpha Iota Delta tarafından onur ödülü de verilmiştir.

Devamını Oku
Kampanya
96,60 TL
138,00 TL
%30
250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
ISBN:
9786054650293
Sayfa Sayısı:
235
Kağıt Türü:
1.Hamur
Kapak Türü:
Ciltsiz
Boyut:
16.00 x 24.00
Dil:
Türkçe
Baskı:
2014
Kapak-Sayfa Tasarımı:
Kemal Okur

Hakan Bütüner

Devamını Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.