Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen de!

4 Kitap Takım - Kutulu (Ciltli)

Scala Yayıncılık

Kitap Açıklaması

Ali perşembe, uluslararası finans piyasalarında ilk pozisyonunu aldığı 1980 yılından bu yana, vadeli borsalardan hisse senetlerine, döviz piyasalarından opsiyonlara kadar geniş bir yatırım araçları yelpazesinde yoğrulan yirmi yılı aşkın birikimiyle 23 ülkede Hadi Canım Sen De'yi anlattı.

Dört kitaptan oluşan bu kitap dizisi, teknik analizin bir kristal küre olarak görüldüğü, risk yönetimi öğelerinin inşa edilmediği, yatırımcılara has davranış biçimlerinin yontulmadığı ve tüm yatırım sürecinin en ince ayrıntılarına kadar önceden planlanarak disiplinli ve sistematik bir yaklaşım geliştirilmediği müddetçe işlemeyeceğinin bir manifestosu.

Birinci cilt, şimdiye kadar yazılıp çizilen birçok kuramı yerden yere vurduğu gibi, teknik analizi kuramsallıktan pratiğe taşıyan yepyeni öğelerle dolu. Basit ve yalın bir düşünme tarzı geliştirerek hem herkezi başarılı birer yatırımcı yapabilecek kurallar sunuyor hem de başarılı olmanın ana koşullarının çok çalışmak ve deliksiz bir Strateji oluşturmak olduğunu vurguluyor.

Devamını Oku

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
Kampanya
237,00 TL
800 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA Ücretsiz Kargo
ISBN:
9786054650347
Sayfa Sayısı:
140
Kağıt Türü:
2.Hamur
Kapak Türü:
Ciltli
Boyut:
16.00x23.00
Dil:
Türkçe
Baskı:
2014

Devamını Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.