Yeni Büyük Çöküş

Pandemi Sonrası Dünyanın Kazanan ve Kaybedenleri

James Rickards Scala Yayıncılık

Kitap Açıklaması

ABD tarihinin en kötü ekonomik krizini önceden tahmin eden Rickards, şimdi size krizde nasıl ayakta kalacağınızı anlatıyor!

 

Bu kriz öyle 2008, hatta 1929 krizi gibi değil. COVİD pandemisi yüzünden ortaya çıkan Yeni Büyük Çöküş ABD tarihinin en büyük krizi. İşini kaybedenlerin çoğu işsiz kalmaya devam edecekler. İflaslar her tarafa yayılacak, bankalar geri dönmeyen borçların altında ezilecekler. Deflasyon, borç ve demografi toparlanma şansını baltalayacak ve piyasa keşmekeşini sosyal kargaşa izleyecek. Wall Street ve Beyaz Saray'ın toz pembe lakırdıları sadece bir aldatmaca. Daha en kötüsünü görmedik. 

Ama Akıllı ve Bilgili Yatırımcıların Henüz Ümitsizliğe Kapılmalarına Gerek Yok.

New York Times'ın en çok satanlar listesindeki Aftermath ve The New Case for Gold isimli kitapların yazarı James Rickards, Yeni Büyük Çöküş'te finansal sistemimizi bekleyen gerçek tehlikelere ve bilgili ve sezgili yatırımcıların bu eşi benzeri görülmemiş çalkantı içinde nasıl ayakta kalıp hatta nasıl daha da zenginleşeceklerine ışık tutacak perdeyi aralıyor. Rickards, tarihi vaka çalışmaları, para teorisinden aldığı bilgiler ve güç koridorlarının perde arkasına ulaşabilmesi sayesinde, yatırımcıların olayları ve bu olaylar karşısında neler yapabileceklerini  anlayabilmeleri için olan bitenlere ışık tutuyor.

ABD tarihinin bu en büyük krizi sırasında varlıklarını nasıl koruyabileceklerini anlamak isteyen dünyanın her tarafındaki yatırımcıların ve Rickards hayranlarının mutlaka okuması gereken bir kitap.

Devamını Oku

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
Kampanya
90,00 TL
150,00 TL
İndirimli %40
250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA Ücretsiz Kargo
ISBN:
9786257191135
Çevirmen:
Ali Perşembe
Sayfa Sayısı:
154
Kapak Türü:
Karton
Boyut:
13.50 X 21.00
Dil:
Türkçe
Editör:
Hakan Feyyat
Redaksiyon:
Cengiz Ayvaz, Tuğba Atamtürk
Grafik Tasarım:
Aydın Tibet

James Rickards

Devamını Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.