Yeni
Stokta Yok
Alışveriş Listeme Ekle
Paylaş Paylaş:

Kitap Açıklaması

Borsa hakkında bilgiye ulaşmak kolay olsa da doğru bilgiye ulaşmak oldukça zordur. Türkçe kaynaklar maalesef çoğu zaman yatırımcıları yanlış yönlendirecek ve para kaybetmelerine neden olacak içeriklerle doludur.
Bu kitap; yazarın uzun yıllardır borsada yatırım yaparken kazandığı pratik tecrübeyi, borsa hakkında yaptığı çok sayıda akademik çalışmayla elde ettiği bilgilerle birlikte sunuyor ve okuyucunun borsa yatırımını daha doğru anlamasını, analizlerini daha derin ve farklı bakış açılarıyla yapabilmesini ve böylece olası hatalardan korunabilmesini amaçlıyor.
Hisse senedi yatırımcısının el kitabı olmayı hedefleyen bu kitap; borsa yatırımcılarının aklına gelen birçok soruyu cevaplıyor, farklı açılardan borsa yatırımını değerlendiriyor ve doğru bilinen yanlışları gözler önüne seriyor.
Kitapta farklı yatırım araçlarıyla ilgili birçok istatistik, değerleme yöntemleri, çeşitli rasyoların nasıl kullanılabileceği, borsa yatırımında dikkat edilmesi gereken hususlar ve sıklıkla yapılan hatalar anlatıldı.
Kitap, özgün ve yalnızca bu kitapta bulabileceğiniz bilgileri ve analizleri içeriyor.
Devamını Oku

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
Kampanya
117,30 TL
138,00 TL
İndirimli %15
800 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA Ücretsiz Kargo
ISBN:
9786254206122
Sayfa Sayısı:
178
Kağıt Türü:
Kitap Kağıdı
Kapak Türü:
Ciltsiz
Boyut:
13.50x19.50
Baskı:
2022

Serkan Ünal

Devamını Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.