Uygulamalı Temel Analiz ve Değerleme

Aysel Gündoğdu Scala Yayıncılık

Kitap Açıklaması

"Doç.Dr. Aysel Gündoğdu, ekonomi ve finans alanında yazdığı değerli kitaplara bir yenisini eklemiş bulunuyor. Bu kitap analiz yapmak yerine çoğunlukla ezberlemeyi öğrenerek yetişen insanlarımıza, ekonomi ve finans alanında gerekli analizlerin nasıl yapılması gerektiğini öğretmeyi hedefliyor. Dünya ve Türkiye ekonomisinin nasıl analiz edileceğiyle başlıyor sonra sektör analizi, firma analizi ve değerleme analiziyle devam ediyor. Temel analiz bölümünde de seçilmiş firmaları temel analize tabi tutarak teoriyle uygulamayı birleştiriyor ve okurlarını temel analiz yapma konusunda tam anlamıyla yetiştiriyor.

Gündoğdu'nun bu önemli kitabını ekonomi, finans, işletme, maliye, ticaret ve benzer alanlarda öğrenim gören öğrencilere olduğu kadar bu konularda verileri ele alarak analiz yapmak isteyen herkese öneriyorum."

 Dr. Mahfi EĞİLMEZ - İktisatçı, Öğretim Üyesi

 

“Günümüzde, yani bilgi çağında, bilgiye ulaşma hızımız arttıkça; aynı oranda, rafine ve doğru bilgiye ulaşmak da bir o kadar zorlaştı. Teorik bilgiler yerli yerinde dursa dahi pratikteki uygulama örnekleri ve sübjektif yorumlarla yapılan analizler bin bir farklı yanlışı doğurabiliyor. Oysa tek bir doğru yol var ve Doç.Dr.Aysel GÜNDOĞDU, bir eğitim tadında hazırladığı bu kitabında, okuyuculara rafine ve doğru bilgiyi pratikteki uygulamalarıyla örneklendirerek anlatıyor. Titiz ve uzun bir çalışmanın ürünü olduğuna bizzat şahit olduğum bu kitabın tüm yatırımcılara, öğrencilere ve hatta piyasa profesyonellerine, diğer tüm eserleriyle olduğu gibi, yol gösterici bir ışık tutacağını düşünüyorum.”

 Kıvanç ÖZBİLGİÇ - Mühendis, Algo Trader, Matriks Akademi Direktörü

Devamını Oku

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
Kampanya
135,00 TL
225,00 TL
İndirimli %40
250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA Ücretsiz Kargo
ISBN:
9786257191326
Sayfa Sayısı:
328
Kağıt Türü:
Kitap Kağıdı
Kapak Türü:
Ciltsiz
Boyut:
16 x 24
Editör:
Tuğba Atamtürk
Dil:
Türkçe
Sayfa ve Kapak Tasarım:
Kemal Okur
Baskı:
Mayıs 2021

Aysel Gündoğdu

Devamını Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.