Kitap Açıklaması

Bu Kitabın Avantajları:

- Bölümler anlamayı gerçekçi örnekler yoluyla inşa etmektedir. Her bölümde, temel kavramları öğretmek ve öğrencileri motive etmek için gerçek hayattan alınma örnekler, uygulamalar ve örnek durumlar kullanıyoruz. Kavramları sunmak ve güçlendirmek için en iyi yöntem gerçek hayat örnekleri yoluyladır; öğrenciler basitçe onları daha kolay ilişkilendirir.

- Pedagojik özellikler öğrenmeyi güçlendirir.

- Bölümler anlaşılabilir ve eğlencelidir. Kavramları ulaşılabilir yapmak için akıcı ve dostça bir yazım stili benimsedik. Mümkün olan her yerde öğrencilerin aşina olduğu örnekler kullandık: hangi dersi almayı seçmek, kullanılmış bir ders kitabı almak, nerede yemek yemeğe karar vermek ya da bir hanehalkının bütçesi ile bir ülkenin ödemeler dengesi gibi.

- Her ne kadar anlaşılması kolay olsa da, kitap ayrıca öğrencileri ileri düzeydeki derslere hazırlamaktadır. Genellikle öğreticiler bir ders kitabı seçerken çok cazip olmayan iki alternatiften birini seçmek zorunda kalırlar: öğretmesi çok kolay olan ama öğrencinin anlamasında önemli boşluklar bırakan bir ders kitabı ya da öğretmesi çok zor olan ama öğrencileri gelecek derslere daha iyi hazırlayan bir ders kitabı. Biz anlaması kolay olan ama her iki dünyanın en iyisini sunan bir ders kitabı sunuyoruz.

Devamını Oku
Kampanya
199,75 TL
235,00 TL
%15
250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
ISBN:
9786054414420
Çevirmen:
Fuat Oğuz, K. Ali Akkemik, M. Murat Arslan
Sayfa Sayısı:
524
Basım Yeri:
Türkiye
Kağıt Türü:
Kuşe
Kapak Türü:
Ciltsiz
Boyut:
13.50X20.00
Dil:
Türkçe

Paul Krugman

Devamını Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.