Göksu Özbek

1974 yılında İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini kültür kolejinde tamamladı.1996 yılında Uludağ Üniversitesi eğitim fakültesi ingilizce öğretmenliği bölümünden mezun olduktan sonra 2004 yılına kadar farklı özel eğitim kurumlarında öğretmen ve yönetici olarak görev yaptı. 2004 yılında uluslararası öğretmenlik diplomasını aldığı Çek Cumhuriyeti’nde (Prag’da) 3 ay görev yaptı.

Çin halk cumhuriyeti’nde devlet üniversitesine kabul edilen ikinci türk öğretmen olarak 2004-2006 arasında, farklı üniversite ve liselerde öğretmenlik ve program koordinatörlüğü görevinde bulundu.

2007-2018’de farklı devlet liselerinde öğretmenlik ve idarecilik yaparken, Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü’nde AB projeleri öğretmen eğitimciliği görevinde de bulundu. Aynı zamanda Pendik Kaymakamlığı AB proje yetkilisi olarak görev yaptı ve projeleri ulusal ve uluslararası platformlarda ödüller kazandı. Halen, üniversite öğrencilerine ve yetişkinlere A1 seviyesinden itibaren konuşma odaklı iş ingilizcesi ve genel ingilizce eğitimi vermekte; ulusal ve uluslararası akademik sınavlara öğrenci hazırlamaktadır.

Aynı zamanda, uluslararası dil eğitimi web sitelerine özgün ingilizce dil materyalleri hazırlamakta ve bu materyalleri www.yetiskingce.com adresinde paylaşmaktadır.

  

Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.