Grammar Speaker

Kariyer Sahibi Yetişkinler İçin İNGİLİZCE Konuşma Dersleri

Göksu Özbek Scala Yayıncılık

Kitap Açıklaması

Grammar Speaker

Kariyer Sahibi Yetişkinler İçin
İngilizce Konuşma Dersleri

 

  • Üniversite öğrencileri ve yetişkinlerin +A1/A2 seviyesinden itibaren konuşma odaklı iş ingilizcesi ve genel ingilizce eğitiminde, ulusal ve uluslararası akademik sınavlara hazırlık aşamasında profesyonel yardım alabilecekleri, özgün ingilizce dil materyalleri içeren bir çalışma kitabıdır.

......

 YAZAR HAKKINDA

1974 yılında İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini kültür kolejinde tamamladı.1996 yılında Uludağ Üniversitesi eğitim fakültesi ingilizce öğretmenliği bölümünden mezun olduktan sonra 2004 yılına kadar farklı özel eğitim kurumlarında öğretmen ve yönetici olarak görev yaptı. 2004 yılında uluslararası öğretmenlik diplomasını aldığı Çek Cumhuriyeti’nde (Prag’da) 3 ay görev yaptı.

Çin halk cumhuriyeti’nde devlet üniversitesine kabul edilen ikinci türk öğretmen olarak 2004-2006 arasında, farklı üniversite ve liselerde öğretmenlik ve program koordinatörlüğü görevinde bulundu.

2007-2018’de farklı devlet liselerinde öğretmenlik ve idarecilik yaparken, Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü’nde AB projeleri öğretmen eğitimciliği görevinde de bulundu. Aynı zamanda Pendik Kaymakamlığı AB proje yetkilisi olarak görev yaptı ve projeleri ulusal ve uluslararası platformlarda ödüller kazandı. Halen, üniversite öğrencilerine ve yetişkinlere A1 seviyesinden itibaren konuşma odaklı iş ingilizcesi ve genel ingilizce eğitimi vermekte; ulusal ve uluslararası akademik sınavlara öğrenci hazırlamaktadır.

Aynı zamanda, uluslararası dil eğitimi web sitelerine özgün ingilizce dil materyalleri hazırlamakta ve bu materyalleri www.yetiskingce.com adresinde paylaşmaktadır.


Evli ve bir çocuk annesidir.

Devamını Oku
Kampanya
72,00 TL
120,00 TL
%40
150 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
ISBN:
9786057400666
Boyut:
16cm x 24cm
Sayfa Sayısı:
200
Basım Yeri:
İstanbul
Basım Tarihi:
Aralık 2021
Dili:
Türkçe, İngilizce
Yayıncı:
Hakan Feyyat
Kapak & Sayfa Tasarım:
Sibel İlkin Uçuran

Göksu Özbek

Devamını Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.