Ülkemiz İşletmelerinde Yaşanmış

33 VAKA ile Kurumsal Gelişim

DR. AYHAN ARTAR,MELİKE ARTAR,BAHMAN HÜSEYNLİ,BETÜL Scala Yayıncılık

Kitap Açıklaması

   Tanımlayabilen, çözümleyebilen ve somut öneri getirebilen bir nesil için...

   Bu kitapta bulunan 33 vaka; öğrenme hedefleri, tartışma soruları ve yetkinliklerle yapılandırılmıştır.

  33 Vaka ile Kurumsal Gelişim kitabı ülkemiz insanlarının ilişkilerini ve yaşanmışlıklarını bilen, duyan veya bizzat gören kişiler tarafından kaleme alınmıştır. Kitabı okuduktan sonra iletişim ve iş birliği becerinizi artırarak yaşam kalitenize değer katacağınıza eminiz. Nasıl mı? Ülkemizde örneği olmayan yedi aşamalı vaka çözümleme yöntemimiz ve kurumsal gelişim yaklaşımı sayesinde. Yaşamasanız dahi vakada olanları, kişileri, eylemleri ve sonuçları anlamlandırmış olacaksınız. Böylece yaşadığınız tecrübelere daha farklı bir gözle bakacaksınız. Vakalarımız sağlıklı düşünme ile doğrulardan/hatalardan ders çıkartmanıza ve öz değerlendirme yapabilmenize önemli bir rehber olacaktır.

 “33 Vaka ile Çalışan, Ekip, Kurum Gelişimi kitabı; her yönüyle takdire şayan, bütün iş hayatına ışık tutabilecek nitelikte müthiş bir eser. Vaka çalışmaları özenle seçilmiş ve yazılmış, günlük hayatın içerisinde cevabını arayan birer örnek teşkil ediyor. Bu kitap zamanla sadece Türkiye’de değil dünyanın önde gelen iş okullarında okutulmaya aday olan bir başucu kitabı olacaktır. Ayhan Artar’ın kendisini işine adayan, hedef odaklı, ender akademisyen ve yönetici kimliğinin yansımaları kitapta önem arz ediyor.”
KAMİL GÖKHAN BOZKURT

“Bu Kitap; ülkemizde yaşanmış bize ait vaka analiz teknikleriyle sadece bireysel gelişimi değil, bireysel gelişim ile birlikte kurumsal gelişim ve sürekli gelişimi hedefleyen tüm işletmelere, bireylere, yöneticilere rehberlik edecek çok önemli bir kaynak olacak. Emeği geçen herkesi kutluyorum.”
ERTAN FIRAT

"Gelecek ışık ister, ses ister, el ister... Emanet edilen çırağını nakış nakış işler usta. Nice mevsimler geçer, hayat akar... Gelen olur bir sıcak nefesle, giden olur sessiz sedasız... Zanaatın her zerresine hınca hınç doldurur hayatı usta. Binlerce yılda damla damla birikir kadim olur bilgi, ustada el olur, uzatır çıraklar usta olur, ham ağaçken yazacak kalem olur. Usta demir alır limandan... Çok şeyler yaşandı, çok yol alındı, gücü kuvveti yettiğince geleceğe ışık oldu birçokları. Bu kitap kurgulanmadı, çırakları, kalfaları, ustaları tarafından hayatın içinden derlendi emin ellere teslim edildi. Bilen bilir insanın yaşam kitabının dünkü sayfasına yazılanların kıymetini. Siz her şeye rağmen okuyun, bilin çünkü gelecek ışık ister, ses ister, el ister... Emeğine sağlık değerli Ayhan Hocam el uzattın yarına..."
ALİ KARAKUŞ

 

 

Devamını Oku
Kampanya
72,00 TL
120,00 TL
%40
150 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
ISBN:
9786059248730
Sayfa Sayısı:
403
Kağıt Türü:
Kitap Kağıdı
Kapak Türü:
Ciltsiz
Boyut:
16 x 24
Dil:
Türkçe
Editör:
Hakan Feyyat
Redaksiyon:
Cengiz Ayvaz
Kapak & Sayfa Tasarımı:
Sibel İlkin Uçaran
Baskı:
Mart 2021

DR. AYHAN ARTAR,MELİKE ARTAR,BAHMAN HÜSEYNLİ,BETÜL

Devamını Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.