Kitap Açıklaması

"Herhangi bir konuda yazılmış iyi bir bilimsel kitap, tarih boyunca o alanda çalışan şirketlerin ve bilim adamlarının yaptıklarından öğrendiklerini içermektedir. Herhangi bir alanda en kısa zamanda bilgi ve beceri sahibi olmanın yolu ise, her konuda sıfırdan başlayıp, deneyip sınayarak öğrenme yerine; önce o alanda başkalarının yaşayarak, deneyerek ve sınayarak öğrendiklerini ilgili uzmanlardan veya o alanda yazılmış eserlerden öğrenerek işe başlamaktır. Yolun ortasından yanşa başlayan biri, muhtemelen yarışı, yanşa yolun başından başlayan birinden daha önce bitirir."

-Mustafa Küçük / Tema Holding A. Ş. Genel Koordinatör

"Hazır giyim perakende sektöründeki bir şirketin karlılığını etkileyen en önemli faktörler, doğru ürün planlaması ve planlanan üründe hangi modele, hangi renge, hangi bedene kaç adet sipariş geçileceği kararının doğru alınmasıdır. Yanlış planlama/satın alma, yüksek indirim uygulaması, stok maliyeti ve daha iyi satan modelin yerinin kapasitede işgal edilmesi ise şirketlerin karlılığını düşüren başlıca risk unsurlarıdır."

- Vahap Küçük / Tema Mağazacılık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı

"Merchandising, gelecekteki müşteri ihtiyaç ve taleplerini ve zamanı geldiğinde müşterinin hangi koşullarda nasıl bir davranış sergileyebileceğini tahmin etme, planlama ve yönetme sanatıdır."

-Osman Şentürk / Tema Mağazacılık A. Ş. Genel Müdür Yardımcısı

Devamını Oku
Kampanya
44,10 TL
63,00 TL
%30
250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
ISBN:
9789758535576
Çevirmen:
Ayhan Demiriz
Sayfa Sayısı:
572 Kağıt Türü:
2.Hamur
Kapak Türü:
Ciltsiz
Boyut:
13.50x20.00
Dil:
Türkçe
Baskı :
2015

Grace I. Kunz

Devamını Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.