İktisada Yeniden Giriş

Tasarruf, Yatırım ve Kazancın Elkitabı

Emre Alkin Destek Yayınları

Kitap Açıklaması

Akıllı insanlar hatalarından ders alır, çok akıllı insanlar başkalarının hatalarından da ders alır.

Son birkaç yıldır yaşanan küresel çalkantı hemen hepimizin ekonomi ile ilgilenmesini gerektirdi. Bu nedenle bir önceki kitap Ktisattan Çıkış iken şimdi Ktisada Yeniden Giriş yapıyoruz.
Ancak, eski zamanın soylu duygularının çok uzağındayız artık. İhtiyaçlardan çok ihtirasların peşinde koşuyoruz. Tasarruf etmekte zorluk çekerken, cüretli yatırımların peşindeyiz. Kazandığımız paraya hükmümüz geçmediği gibi, harcadığımız yerler de bizi tatmin etmiyor. Açıkçası eski iktisat öğretisi de bir yere kadar bu duruma çare olabiliyor. Sebep-sonuç ilişkilerinin karmakarışık hale geldiği yaşantımız bizi arzu etmediğimiz yerlere sürüklüyor. Sadece ailemizi değil firmalarımızı da böyle yönetiyoruz.
Dünyanın en etkili ekonomistleri arasında sayılan Prof. Dr. Emre Alkin bu kez içinde bulunduğumuz çöküşü, tasarruf, yatırım ve kazanç elde etmenin yollarını hem kendi deneyimlerinden yola çıkarak hem de profesyonel bir gözlemci olarak bilgelikle aktarıyor. Sokaktaki esnaftan büyük yatırımcılara, birikim yapmak isteyen ev hanımından emekliye kadar herkese hitap eden bu ufuk açıcı kitap paraya olan bakışınızı tekrar gözden geçirmenizi sağlayacak.

Devamını Oku
Kampanya
27,20 TL
32,00 TL
%15
150 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
ISBN:
9786254416170
Sayfa Sayısı:
136
Kağıt Türü:
2.Hamur
Kapak Türü:
Ciltsiz
Boyut:
13.50 x 21.00
Dil:
Türkçe
Baskı:
2022

Emre Alkin

Devamını Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.