Kitap Açıklaması

"Mohamed A. El-Erian dünyanın en yetenekli ve başarılı risk yöneticilerinden biridir. El-Erian bu kitapta ileri risk analizine yönelik akademik bilgileri bir portföy yöneticisinin gerçek dünya ekonomisine ilişkin görüşleriyle bir araya getiriyor. Modern yatırım dünyasını anlamak isteyen herkes mutlaka okumalı."
Alan Greenspan

"Bu müthiş kitap, geçmişin ışığında geleceği aydınlatıyor. El-Erian farklı düzeylerde değişimin dinamiklerini ele alıyor ve hedefi on ikiden vuruyor."
Peter L. Bernstein, Tanrılara Karşı kitabının yazarı

"Geçmişte yatırımcılar ABD’yi ve sonra belki Avrupa ve Japonya’yı doğru anlamakla yetinirlerdi. Mohmed El-Erian bu tektonik kıtaların yeni bir dünyaya gebe olduğunu anlatıyor. Ustaca yazılmış, anlaması kolay bu kitap değişen küresel ekonomiyi anlamak için önemli."
Bill Gross, PIMCO Direktörü, Kurucusu ve CIO’su

"Ekonomi konusundaki temeli, finans piyasalarına ilişkin derin bilgisi ile Mohamed El-Erian ancak onun yazabileceği bir kitaba imzasını atmış. Harvard Management Company ve PIMCO’nun zirvesindeki konumu sayesinde okuru günümüzün piyasa çalkantıları içinde yaşanan sarsındılar, güüçlükler ve istisnai fırsatlar konusunda aydınlatıyor."
Seth A. Klarman

"Dehşet ve coşku dolu yeni küresel finans dünyası için en iyi kılavuzu bize Mohamed El-Eriansunuyor..."
Niall Ferguson

"Mohamed El-Erian’ın kitabı değişen küresel ortamın ve finans mimarisinin ve gelişmekte olan ülkelerin artan öneminin yatırımın doğasını ve risk yönetimini nasıl değiştireceğini gözler önüne seriyor..."
Michael Spence, Nobel Ekonomi Ödülü Sahibi (2001)

"Mohamed El-Erian eşine az rastlanır bir insan: Finans piyasalarında usta bir katılımcı olmakla kalmıyor, aynı zamanda onlara ilişkin önemli analizler de sunuyor. Yazdığı kitap önemli ve acilen okunmalı. Mikro düzeyden makro düzeye rahatlıkla geçiyor. Mutlaka okunmalı.,"

Devamını Oku

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
Kampanya
45,00 TL
800 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA Ücretsiz Kargo
ISBN:
9789758535620
Çevirmen:
Şehnaz Tahir Gürçağlar
Sayfa Sayısı:
334
Kağıt Türü:
2.Hamur
Kapak Türü:
Ciltsiz
Boyut:
14.00x21.00
Dil:
Türkçe
Baskı:
2009

Mohamed A. El-Erian

Devamını Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.