İstanbul En İyi Rehber

Saffet Emre Tonguç İBB Yayınları

Kitap Açıklaması

İki Kıtanın Hikayesi…

İstanbul aşkım! Bugüne kadar bu sevgimi kitaplarla, sayısız gazete ve dergi yazılarıyla, sık sık turnelerle, televizyon programlarıyla ilan ettim. Ama her zaman bu aşk hakkında asla yeterince konuşamayacağımı hissediyorum.

İstanbul hakkında konuşmak, yazmak, keşfetmek ve sevmek benim için sonsuz bir tutku. Bu yüzden ne yaparsam yapayım, taze bir heyecanla yapıyorum. Heyecanımı paylaşmak için İstanbul The Ultimate Guide'ı yazdım. Çalıştıkça bu şehrin gerçekten kalbimi çaldığını bir kez daha keşfettim.

Bu kitapta sizlere bir İstanbul masalını anlatmak istedim. Ve İstanbul bana masalların en muhteşemini verdi. Amacım bu şehrin resmini çizmekti ve tüm renklerini önüme serdi. Ve bunu ecstasy ile yaptı! Sürprizlerle! Cömertlik ile…

8.500 yıllık tarihin ışığında, bu kadar coşkulu, her zaman şaşırtıcı, keşfetmeye doyamayacağınız, benzersizliğiyle sizi baştan çıkaran bir şehri anlatmak hiç de kolay değildi.

Sayfaların içinde kaybolurken yepyeni bir bakış açısıyla İstanbul yolculuğuna çıkacak, daha önce aynı karede yer almayan yapılarla İstanbul'un zenginliğine tanıklık edeceksiniz.

Size bir İstanbul'u anlatıyorum. Çok kültürlü, çok renkli, eskiyle yeniyi harmanlayan, farklılıkları bağrında koruyan, kırgınlıkları güzelliğiyle barıştıran, tarihiyle hayran bırakan bir İstanbul.

Dileğim sayfaların arasında kaybolup bu aşkın büyüsüne kapılmanız...

Devamını Oku

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
Kampanya
318,75 TL
375,00 TL
İndirimli %15
800 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA Ücretsiz Kargo
ISBN:
9786257288538
Sayfa Sayısı:
656
Kağıt Türü:
2.Hamur
Kapak Türü:
Ciltsiz
Editör:
Barış Cezar
Boyut:
19.00x20.00
Baskı:
2021

Saffet Emre Tonguç

Devamını Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.