Kitap Açıklaması

Okuyucunun finansa karşı ilgisini artırmaya yönelik olan bu kitapta konular oldukça basit, güncel ve teknolojik bir şekilde kaleme alınmıştır. Kitabın hedef kitlesi öncelikli olarak ön lisans, lisans ve yüksek lisans seviyesindeki öğrencilerdir. Bununla birlikte, her meslek sahibinin ve her düzeydeki yöneticinin daha etkin karar almasında yardımcı olacak ve okuyucunun finansal bilgi düzeyinin artıracak bilgiler de kitabın içinde yer almaktadır.

Bu kitabı diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerinden bir kaçı; karmaşık konuların pratik örnekleri verilerek anlaşılabilir hale getirilmesi, güncel terminoloji ve özellikle güncel teknolojinin kullanılması sayılabilir.

Teorik bilgilerin dışında pratik bilgilerinin de artırabilmesi için Matematik Antrenörü, Bakış Açıları, İş Uygulamaları, Etkileşimli Örnekler, Kısa Sınav bölümlerinin eklenmesi kitaba zengin bir içerik kazandırmasının yanı sıra anlaşılabilirliliğini de artırmıştır. Bölüm sonlarında yer alan oldukça fazla ve farklı soru çeşitleri ve cevapları ile kitap, diğer finans kitaplarından önemli derecede farklılaşmaktadır.Konuyla ilgili çalışma yapan herkese faydalı olması dileklerimizle.

Devamını Oku
Kampanya
113,05 TL
133,00 TL
%15
250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
ISBN:
9786053205289
Çevirmen:
9786053205289
Sayfa Sayısı:
392
Basım Yılı:
2017
Basım Yeri:
Ankara
Kağıt Türü:
2.Hamur
Kapak Türü:
Ciltsiz
Boyut:
21.50X27.50
Dil:
Türkçe

Marcia Millon Cornett,Troy A. Adair,Jr. John Nofsi

Devamını Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.