Don Tapscott, Alex Tapscott

Don Tapscott, iş stratejileri ve organizasyonel değişimler konusunda uzman Kanadalı konuşmacı, yazar ve danışman.Tapscott, 1993 yılında kurmuş olduğu New Paradigm şirketinin başkanlığını yürütmektedir. Ayrıca, Joseph L. Rotman School of Management, University of Toronto'dan aldığı Profösorlük unvanı bulunmaktadır.

Tapscott, Psikoloji ve İstatistik okumuş ve Araştırma Metotları konusunda yüksek lisans yapmıştır. 2001 yılında University of Alberta'dan ve 2006 yılında ise Trent University'nden alınmış fahri doktorası vardır.

Tapscott iş hayatında teknoloji uygulamaları konusunda 11 kitap yazmış ve editörlüğünde bulunmuştur.

Alex Tapscott, Kanadalı bir iş yazarı ve danışmanıdır. Çalışmaları, blockchain teknolojisinin uygulamaları ve bitcoin gibi kripto para birimleri etrafında dönüyor. 

Bir kripto para yatırım şirketi olan NextBlock Global'in CEO'su ve Kurucusuydu ve babası Don Tapscott ile birlikte Blockchain Araştırma Enstitüsü'nün kurucu ortağıdır.

Tapscott, babası Don Tapscott ile birlikte 2016 kitabı Blockchain Devrim kitabıyla The Globe and Mail ve Toronto Star en çok satanlar listesine girdi. 

Ekim 2016'da Tapscott, ilk TEDx Konuşmasını TEDxSanFrancisco'da verdi.  Halen , federal seçimleri ve referandumları yürütmekten sorumlu bağımsız, partizan olmayan ajans olan Seçimler Kanada Danışma Kurulu'nda görev yapmaktadır.  Ayrıca Paycase ve nuco dahil olmak üzere erken aşamadaki start-up'larda danışma kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır.
Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.