Dijital Film Yapımı

Düşük-Bütçeli Film Yapımı İçin Vazgeçilmez Bir Rehber

Dale Newton , John Gaspard SAY YAYINLARI

Kitap Açıklaması

Neredeyse her şeyin dijital hale geldiği çağımızda pek çok hayali gerçekleştirmek eskisine göre daha kolay. Örneğin kendi uzun metrajlı filminizi mi çekmek istiyorsunuz? Çok iyi bir hikâyeniz ama oldukça sınırlı bir bütçeniz mi var?
Dale Newton ve John Gaspard da rüyalarının peşinden giderek kendi uzun metrajlı dijital filmlerini çeken iki sinemacı. Bu kitapta sadece yola nasıl çıktıklarını ve nasıl ilerlediklerini değil, aynı zamanda kendi maceralarının tüm aşamalarını, edindikleri tüm acı ve tatlı deneyimleri içtenlikle paylaşıyorlar.
Bu yolculukta ilk ihtiyacınız olacak şeyler, cesaret, demirden bir irade, kararlılık ve başladığınız işi bitirebilme arzusu.
Dijital Film Yapımı, hayallerinizin ardından gitmenin buna değeceğini gösteren sahici bir rehber olarak size, kendi filmini çekmenin nasıl eşsiz bir deneyim olduğunu göstermeyi vaat ediyor. Tek yapmanız gereken şey ilk adımı atmak.
“Bu muhteşem kitapta senaryodan sahneye dek, çoğu zaman son derece zorlu olan bu yolculukta her kuruşun hakkının nasıl verileceği anlatılıyor.”
— John Carpenter (Yönetmen, Halloween, Starman, Escape from New York)
Devamını Oku

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
Kampanya
106,25 TL
125,00 TL
İndirimli %15
800 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA Ücretsiz Kargo
ISBN:
9786050203219
Sayfa Sayısı:
327
Kağıt Türü:
2.Hamur
Kapak Türü:
Ciltsiz
Çevirmen:
Gökçe Metin
Boyut:
14.00x21.00
Baskı:
2014

Dale Newton , John Gaspard

Devamını Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.