Antony Lewis

2013'te bir Bitcoin konferansından ilham alan Antony, Singapur'daki geleneksel bankacılık kariyerinden ayrılarak itBit adlı küçük bir girişime katıldı. itBit, yeni ortaya çıkan kripto para birimi endüstrisindeki risk sermayesi tarafından finanse edilen şirketlerin ilk dalgasından biri olan bir Bitcoin borsasıdır.

Şimdi Antony, www.bitsonblocks.net adresinde kripto para birimleri ve blok zincirleri hakkında blog yazıyor ve The Basics of Bitcoins and Blockchains'in yazarı. Temasek'te Direktör olarak kripto para birimiyle ilgili yatırımları denetler. Hong Kong Menkul Kıymetler ve Vadeli İşlemler Komisyonu'nun fintech danışma grubunda yer almaktadır.

Bitcoin ve blok zincirlerine takıntılı olmadan önce Antony, Londra ve Singapur'daki Credit Suisse'de teknoloji uzmanıydı ve bankacılık kariyerine 2007'de Barclays Capital'de FX spot tüccarı olarak başladı.

Antony, Cambridge Üniversitesi'ndeki Gonville & Caius College'da Doğa Bilimleri okudu ve burada yelkencilik için iki tam Blues kazandı ve 2004'te 2: 1 ile mezun oldu.

Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.