Anthony Jay Robbins

Anthony Jay Robbins Amerikalı bir yazar, koç ve konuşmacıdır. Bilgilendirici reklamları , seminerleri ve Sınırsız Güç ve İçimizdeki Devi Uyandır kitaplarının da aralarında bulunduğu kişisel gelişim kitaplarıyla tanınır.

Robbins , 29 Şubat 1960'ta Kuzey Hollywood, Kaliforniya'da Anthony J. Mahavoric'te doğdu. Üç çocuğun en büyüğü olan ebeveynleri, o yedi yaşındayken boşandı. Ailesinin her iki tarafından da Hırvat kökenlidir .Annesi, Anthoney 12 yaşındayken yasal olarak evlat edinen eski yarı profesyonel beyzbol oyuncusu Jim Robbins ile evliliği de dahil olmak üzere birkaç kez yeniden evlendi.

Robbins, Glendora Lisesi'ne gitti . Lise yıllarında bir yılda 25 cm (10 inç) büyüdü; bu büyüme atağı daha sonra hipofiz tümörüne atfedildi . Ev hayatının "kaotik" ve "istismarcı" olduğunu söyledi. 17 yaşındayken evden ayrıldı ve bir daha geri dönmedi. Daha sonra kapıcı olarak çalıştı ve üniversiteye gitmedi. Bir gün aile dostu olan ev sahibine nasıl bu kadar başarılı olduğunu sordu ve ev sahibi ona Jim Rohn seminerine katıldıktan sonra hayatını değiştirmeye başladığını söyledi.

Toplam 2 ürün görüntüleniyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.