İmdat! Ailem Beni Çıldırtıyor!

Kathryn Lamb Novel Yayıncılık

Kitap Açıklaması

Anneler ve Babalar en iyi koşullarda isteklerinizi sınırlar, can sıkarlar. En kötü koşullara saçlarınızı diken eder, çıldırtırlar. Bu kitapta 5 ana karakter bulacaksınız. İsimleri karikatürize edilmiş olmakla birlikte, gerek kendi kişilikleri, gerekse ait oldukları ailelerin yapısı tamamen gerçek.

Taktikler ve stratejiler: Onların aile yapısı, sorunları ve başlarından geçen olayları okurken, sorunların çözümünde uygulanacak "taktik" ve "stratejileri" kavrayacak, bunları kendi durumunuza ve tabii sorunlarınıza uyarladığınızda da ailenizin artık sizi çıldırtmayı başaramadığını göreceksiniz.

Kronik ebeveyn sorunu: Anneler ve babalar, doğaları gereği meraklanır ve endişelenirler. Bu nedenle ardı arkası kesilmez uyarılar, yanıtlanması son derece zor hatta imkansız sorularla insanı çileden çıkarırlar. Ancak bu, uğrunda çıldırmaya değecek bir durum değil, yalnızca kronik ebeveyn sorunudur ve çözümü her zaman vardır.

Anne ve babanızın mizah duygusu yeterince gelişmemişse: Bu kitabı asla onlara göstermeyin, hatta köşe bucak saklayın. Anlamaya eğilimli görürseniz, ayrı ayrı ve birlikte okumayı önerin...

Ve asla unutmayın: Mutlu anne babalar, her zaman için duyarlı, anlayışlı ve cömerttirler. Üstelik "evet" demeye çok yatkındırlar!

Devamını Oku
Kampanya
63,00 TL
90,00 TL
%30
250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
ISBN:
9786056136122
Çevirmen:
Canan Feyyat
Sayfa Sayısı:
186
Kağıt Türü:
Kitap Kağıt
Kapak Türü:
Ciltsiz
Boyut:
13.50 X 19.50
Dil:
Türkçe
Baskı:
2010
Kapak-Sayfa Tasarımı:
Sibel İlkin Uçuran
Mizampaj:
Kemal Okur

Kathryn Lamb

Devamını Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.