Kitap Açıklaması

"Barton Biggs piyasaları, Wall Street sahnesini izleyen diğer tüm gözlemcilerden daha müthiş bir tarz, açıklık ve kavrayışla anlatıyor. Yeni kitabı Hedge Cambazları'nda hedge fonları ve yatırım dünyasına ilişkin pek çok değerli bilgi verirken bile muazzam eğlendiriyor."

- David F. Swensen Yale Üniversitesi baş yatırım sorumlusu

"Teknoloji balonunun zafer günlerinden bu yana yatırım tehlikeli bir iş haline geldi. Aynı şey hızla büyüyen hedge fonu sektörü için de geçerli. Biggs, Hedge Cambazları'nda bu fonlara yatırılanmuazzam miktarlar konusunda karar veren kişiliklerin ve egoların sahne arkasındakigörünümlerine büyüleyici bir bakış getiriyor. Kitap muhteşem. Kişisel anekdotlar ve içeridenbirinin içeridekilerle ilgili eleştirsel görüşlerini içeriyor. Bu kitabı okuduktan sonra Wall Street'tehiç kimseye bir daha asla para vermemeyi bile düşünebilirsiniz."

- Addison Wiggin, Agora Financial LLC, New York Times' ın en çok satanlar listesindeki The Demise of the Dolar'ın (Doların Vefatı) yazarı ve Empire of the Debt (Borç İmparatorluğu) yazarlarından.

Efsanevi kişiliklerle sohbet edip, sahne arkasında fiilen neler olduğuna ilişkin çıplak gerçeği öğrenme fırsatı nadiren elde edilir. Hedge cambazları böyle bir fırsat sunuyor; Barton Biggs genel olarak yatırımları, özel olarak da hedge fonlarını ve vurduğunu-yut anlayışının egemen olduğu acımasız yatırım dünyasında en iyi para kazanma fırsatlarını nasıl bulup yararlandığını anlatırken, kendisiyle birlikte Wall Street dünyasına adım atmanızı sağlıyor.

 

 

Devamını Oku

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
Kampanya
96,00 TL
160,00 TL
İndirimli %40
250 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA Ücretsiz Kargo
ISBN:
9786257191081
Çevirmen:
Neşenur Domaniç
Sayfa Sayısı:
400
Kağıt Türü:
Kitap Kağıdı
Kapak Türü:
Ciltsiz
Boyut:
13.5 x 19.5
Katkıda Bulunanlar:
Rezan Benatar, Pınar Dumlu, Selda Yavuz, Engin İraz, Nisan Alıcı
Editör:
Hakan Feyyat
Redaksiyon:
Canan Feyyat
Kapak Uyarlama:
Aydın Tibet
Kapak Görseli:
Catherine Servel, The Imege Bank, Getty Image
Sayfa Tasarımı:
Ayla Sarbay
Baskı:
2020
Dil:
Türkçe

Barton Biggs

Devamını Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.