Coşku Dolu Yaşama Sanatı

Yücel Uygun Scala Yayıncılık

Kitap Açıklaması

Her dönem kendi putlarını yaratır. Acısız bir yaşamın ve süreğen mutluluğun kutsallaştırıldığı bu dönemde Yücel Uygun, iyinin ve kötünün iç içe harmanlandığı, tüm duyguların besin değerleri olduğu mesajını veriyor. Gerçekçilikten uzaklaşmadan, dönemin risklerini anlayacak kadar objektif, dönüştürmeye motive olacak kadar da iyimser olma dengesini koruyan bir duruş içerisinde, okuyucu ile hiyerarşik olmayan, göz göze, diz dize, eşit, dostane bir paylaşım sunuyor.”
–Hilal Bebek Uzman Klinik Psikolog

Bir dünya bilgesi Amos Oz, ‘Hayatta eli boş dönülmeyen tek yolculuk insanın kendi içine yaptığı yolculuktur’ diyor. Yücel Uygun cesaretle bu anlamlı yolculuğa çıkmış ve o yolculuktaki kavrayışlarını ‘müthiş bir bahtiyarlık’ içinde, içten gelen bir coşkuyla bizimle paylaşıyor.”
–Hakan Güldağ Dünya Gazetesi Eski Genel Yayın Yönetmeni

“Hayal kurmanın sihrini ve gücünü keşfetmiş çok keyifli bir kitap. Zayıf ve güçlü yönlerimizi çok iyi tahlil ederken, hayatı sabırla kabul etmeyi de tavsiye ediyor. Hayat yolculuğunda mutlak hedeflerimiz için koşalım diyor! Bunun yanında her adımda riskleri ve karşılaşması muhtemel zorlukları işaret ederken umutlarımızı da soldurmayacak kadar yüreklendirici, sarmalayıcı, adı gibi coşku dolu bir yaşamın da sırlarını açıklayan bir eser.”
–Gamze Cizreli Big Chefs Kurucu Ortak

Bu kitap; Yücel Uygun’un sahiden inandığı, öğrenerek kendi hayatına uyguladığı, kendisinin de gelişimine sebep olan yaklaşımları sunuyor. Bu sebeple kitabı tanımlayan iki unsur; sahicilik ve pratik hayata uygulanabilir olması.”
–Medaim Yanık Psikiyatrist Prof. Dr.

Devamını Oku

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
Kampanya
150,00 TL
250,00 TL
İndirimli %40
800 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA Ücretsiz Kargo
ISBN:
9786059248679
Sayfa Sayısı:
216
Kağıt Türü:
Kitap Kağıdı
Kapak Türü:
Ciltsiz
Boyut:
16.00 x 24.00
Dil:
Türkçe
Dizi Editörü:
Hakan Feyyat
Sayfa Tasarım:
Sibel İlkin Uçuran
Baskı:
2019
Düzelti:
Nilüfer Perihan Kurtoğlu

Yücel Uygun

Devamını Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.